Nilüfer KANDIRMIŞ/BODRUM (Muğla), () - BODRUM'da konser veren Sıla, sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte söylerken sahne performansıyla beğeni topladı.
Sevilen şarkıcı Sıla, Solfej Organizasyon tarafından ve BKM sponsorluğunda, Bodrum Antik Tiyatro'da dün akşam düzenlenen konserde sahneye çıktı. Konserde Sıla, 'İmza', 'Konuşmadığımız Şeyler Var', 'Vaveyla' ve 'Yeni Ay' albümlerindeki sevilen şarkılarını söyledi. Gece mavisi deri yarım bluz ve payetli şalvar pantolonuyla dikkat çeken Sıla, 'Vaziyetler' şarkısı ile hayranlarının karşısına çıktı. Yaklaşık 2 bin 500 kişinin izlediği konserde Sıla, 'Kafa' , 'Acısa da öldürmez', 'Oluruna bırak', 'Sevişmeden uyumayalım', 'Alain Delon', 'Bana biraz renk ver', 'Yara Bende' ve 'Ne desem inanırsın' adlı sevilen şarkılarını da söyledi.
Hareketli şarkılarla programa başlayan Sıla'nın sahne performansı göz doldurdu. Sıla'nın isteği üzerine parçalara eşlik eden hayranları dev bir koro oluşturdu. Bazı Sıla hayranları, konseri cep telefonlarıyla görüntüledi. Sıla, "Dileğimiz hep beraber güzel bir hatıra bırakmaktır. Umarım sizler için de keyifli bir gece olmuştur" dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Sıla, duygusal ve hareketli parçalarıyla beğenildi.

FOTOĞRAFLI