BARTIN'ın Ulus İlçesi'nde 19 yaşındaki Ramazan Arslan, kendisinden önce evlenmesine karşı çıkan ağabeyi 28 yaşındaki Aydın Arslan'ı av tüfeği ile öldürüpcesedini ormana gömdü. Ardından kaçırdığı sevgilisi ile evlenen Ramazan Arslan, 4 gün sonra cinayeti itiraf etti. Ramazan Arslan gözaltına alınırken, ağabeyinin cesedi ise gömdüğü yerden çıkarılarak hastane morguna kaldırıldı.
Olay, ilçeye bağlı Kirsinler Köyü'nde meydana geldi. Aydın ve Ramazan Arslan kardeşler, Denizli'de oturan ve kuzen olan iki kız ile sosyal medya üzerinden tanışıp arkadaşlık kurdu. Bir süre sonra iki kardeş de evlenmeye karar verdi. Ancak, Aydın Arslan, "Senin askerliğin var, önce ben evleneyim" diyerek kardeşinin askerlik görevini yerine getirdikten sonra evlenmesini istedi. Buna karşı çıkan Ramazan ile Aydın sık sık tartışmaya başladı.

Ramazan Arslan, geçen cumartesi günü evlilik konusunda anlaşmak için ağabeyini otomobile köyden 3 kilometre uzaklıktaki Dağyolubaşı Mevkii'ne götürdü. İki kardeş, burada yine aynı nedenle tartıştı. Kavgaya dönen olayda Ramazan Arslan, otomobilin bagajındaki av tüfeğini alarak ağabeyine ateş etti. Aydın Arslan, göğüs ve başına isabet eden saçmalarla öldü.

Otomobille eve gidip kazma ve kürek alan Ramazan Arslan, 3 metre çukur kazarak ağabeyenin cesedini orada gömdü. Ardından Denizli'ye giderek sevgilisini kaçıran Ramazan Arslan, önceki gün Kumluca Belde Belediyesi'nde kıyılan nikahla evlendi.
Ağabeyinin nerede olduğunu soran ailesi ve iş arkadaşlarının baskılarına dayanamayan Ramazan Arslan, bugün jandarmaya giderek cinayeti itiraf etti. Gözaltına alınan Ramazan Arslan'ın yer göstermesi üzerine ağabeyinin cesedi çukurdan çıkarıldı ve savcının incelemesinden sonra Ulus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Aydın Arslan'ın cesedinin Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği belirtildi. 2 ay sonra askere gitmesi gereken Ramazan Arslan'ın jandarmadaki sorgusu sürüyor.