Mersin'in Silifke ilçesinde 40.'sı “Mavi Akdeniz Yılı” sloganıyla kutlanan Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçı Göksel, hayranlarını coşturdu.

Silifke Belediyesi tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü önünde kurulan sahnede hayranlarının karşısına çıkan Göksel, söylediği birbirinden güzel parçalarla hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.

Sanatçıya daha yakın olmak isteyen hayranları sahne ile konser alanı arasında kurulan barikatı aşarak gerek fotoğraf makineleriyle gerekse cep telefonlarıyla görüntü çekmek için büyük bir uğraş verdi.

Konser arasında Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar, gecenin sunucusu Murat Yeni ile birlikte sanatçıya plaket, teşekkür belgesi ve çiçek verdi.

Kaymakam Damatlar’a ve sunucu Yeni’ye teşekkür eden Göksel, konserine kaldığı yerden devam edip hayranlarını gecenin geç saatine kadar coşturdu.

Göksel, Silifke’de kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu belirtip, önemli olanın kendisi için hayranlarının güzel anlar yaşaması olduğunu söyledi.

Hayranlarının yoğun alkış temposuyla sahneye çıkan ve büyük ilgi gören Göksel, kendisini Silifke’ye davet eden Kaymakam Damatlar ve programın sunuculuğunu yapan Murat Yeni’ye teşekkür edip yine hayranlarının yoğun alkışlarıyla sahneden ayrıldı.