Yurt içindeki temsilcilikleri ve yurt dışındaki yatırımlarıyla gayrimenkul sektörünün öncüsü Realtor Global, aldığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor.

Daha önce Brüksel, Frankfurt, Saraybosna, Belgrad, Paris ve Amsterdam gibi başkentlerde gerçekleşen Global Kalite Zirvesi bu yıl da sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın isimlerini bir araya getirdi.

REALTOR GLOBAL’İN YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR

Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu Görevinden Ayrıldı Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu Görevinden Ayrıldı

Alanında başarılı firma, kişi ve kurumların ödüllendirildiği gece de Realtor Global’in de başarısı taçlandırıldı.

Yapılan araştırma verilerine göre gayrimenkul sektörünün liderlerinden Realtor Global, gayrimenkul kategorisinde bu yılın ‘Uluslararası Gayrimenkul Markası’ ödülüne layık görüldü.

“İŞİMİZİ SANAT ESERİ YAPAR GİBİ YAPIYORUZ”

Ödül ile ilgili açıklamada bulunan Realtor Global Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş Övençoğlu “Bu güzel organizasyonda ‘Uluslararası Gayrimenkul Markası’ ödülüne layık görüldüğümüz için Realtor Global ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Gayrimenkul sektörü geleneksel bir sektör olsa da Realtor Global olarak biz işimizi büyük bir özenle adete kum tanelerinden sanat eserleri yapar gibi hassasiyetle yapıyoruz” dedi.

RUSYA’DA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Yıllardır Rusya pazarında aktif bir oyuncu olan Realtor Global Rusya-Moskova ofisi ile bölge ülkelerdeki hizmet ağını her geçen gün artırıyor. Küresel çaptaki gayrimenkul hizmetleri ile adından söz ettiren Realtor Global, genişlettiği kadrosu ile büyümeye devam ediyor.