Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı iştiraki olan Emlak Konut GYO, hem sektörün canlanması hem de konut alım şartlarının iyileştirilmesi için yeni bir kampanya hazırlandı. Yeni konut kampanyasının detayları bugün Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem tarafından açıklanacak.Ev almak isteyenler dikkat Yeni kampanya başlıyor: İşte detaylar

Yüzde 4’ü aşan kredi faizi konut alımının önündeki en büyük engellerden biri. Edinilen bilgilere göre; Emlak Konut’un kampanyası ile kredi faizi yüzde 1.20-1.50 bandına kadar düşecek.

Düzce’nin modern yaşam mimarı Algün, depremden hasarsız çıktı Düzce’nin modern yaşam mimarı Algün, depremden hasarsız çıktı
Ev almak isteyenler dikkat Yeni kampanya başlıyor: İşte detaylarVadeler ise 72 aya kadar uzayacak. Konut alıcısına belli dönemlerde ara ödeme seçeneği ile artan taksit seçenekleri sunulacak. Kampanyanın hedefi aylık ödemelerin daha makul seviyelere çekilmesi.
Ev almak isteyenler dikkat Yeni kampanya başlıyor: İşte detaylar

Peşin ödemelerde ekspertiz bedelinin altında kalmamak şartıyla yüzde 20-25 indirim yapılması da kampanya ile ilgili beklentiler arasında.

Ev almak isteyenler dikkat Yeni kampanya başlıyor: İşte detaylarEmlak Konut’a ait projelerin kampanya kapsamına alınması, hasılat paylaşımlı bazı projelerin sisteme dahil olması planlanıyor.
Ev almak isteyenler dikkat Yeni kampanya başlıyor: İşte detaylarEmlak Konut, geçtiğimiz yıllarda da peşinat ve faizin düştüğü, vadenin uzadığı ve hatta ödemelerin ötelendiği kampanyalar yapmış, yapılan kampanyalar yoğun ilgi görmüştü.
Editör: Murat Keskin